Участь у ІІ Міжнародій літній школі «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі»

З 26 по 29 червня 2017 року доцент кафедри «Загальна хімія» Юлія Володимирівна Ліцман була учасницею ІІ Міжнародної літньої школи «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі» у м. Ужгороді (Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти) та м. Дебрецені (Дебреценський університет).

Під час роботи школи висвітлювалися питання досвіду та результатів роботи Закарпатського ІППО з зарубіжними партнерами, формування та функціонування єдиного європейського освітнього простору в суспільстві, що глобалізується тощо. Також було проведено низку тренінгів, зокрема: «Підготовка до участі у програмі Horizon 2020», «Фронезис освіти 2.0», та круглих столів.

Заняття у Закарпатському інтституті післядипломної педагогічної освіти

Виступ спікера школи Смолинського М. В. - президента фундації CEASC

Виступ Шандора Матичака - професора Дебреценського університету