Це перша екскурсія на виробництво ТОВ "ВП "ПОЛІСАН", яке нещодавно увійшло до Експертної ради роботодавців 102 Хімія.

До місця проведення студенти та викладачі кафедри дісталися фірмовим транспортом підприємства, за що були вдячні, так як воно розташоване в промисловій частині міста. На підприємстві  їх зустріли представники компанії, зокрема екскурсію цехами провела Вощенком Марія Олегівна, начальник відділу стандартизації, сертифікації та якості.

Світлана Борисівна зазначила:

"Дуже приємно було побачити підприємство в рідному місті, що так стрімко розвивається. Вражають  склади готової продукції, масштаби виробництва і перспективи розвитку! А майбутніх хіміків, які будуть успішно працювати на такому сучасному виробництві будемо формувати  разом! Успіхів і невпинного розвитку! Ви найкращі!"

Відгуки студентів:

Катерина, 2 курс

"Производство на котором мы побывали, вполне интересно. Я не думала о том, что там тоже химики могут быть востребованы. Так что в будущем это можно рассматривать как работу.
Экскурсия была очень интересная, больше всего мне понравилось быть на самом производстве, ведь именно это даёт понять с чем именно необходимо работать, и насколько важна точность работы химика"

Олександра, 1 курс

"4.03 ми з групою їздили до ООО "ПП "ПОЛІСАН". Особисто мені дуже сподобалась екскурсія, була дуже цікава розповідь, нам відповіли на усі наші запитання. Було дуже пізнавально та у майбутньому, хотілося б розглядати це підприємство як майбутнє місце роботи."