19-22.04.2016:

- диплом ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет) отримав студент Мешков Борис, гр. СМ - 501 (підготував доц. Манжос О. П.);

- диплам ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет)отримав студент Ільїн Станіслав, гр. ЕЛ - 51 (підготували доц. Лебедєв С. Ю. та доц. Ліцман Ю. В.).

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт:

О высоком качестве подготовки специалистов в СумГУ свидетельствует тот факт, что студенты кафедры ежегодно занимают призовые места на всеукраинских студенческих олимпиадах.

Призовые места на Всеукраинских студенческих олимпиадах:

14-17.04.2015:

- диплом І ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет) отримала студентка Анастасія Мосьпан, гр. ЕК - 41 (підготував доц. Лебедєв С. Ю.);

- диплам ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет)отримала студентка Інна Форкерт, гр. ДС - 402 (підготував доц. Манжос О. П.).

Вітаємо переможців і бажаємо досягти подальших успіхів у навчанні!!!

22.04.2014 - диплом I степени ІІ этапа Всеукраинской студенческой олимпиады по химии Самофалов Дмитрий студент медицинского института СумГУ (гр. ЛС-302), г. Днепропетровск, Украинский государственный химико-технологический университет. ФОТО

2012 г. - диплом I степени по химии за направлением аграрного и экологического направления Андрей СЕМЕНОВ студент медицинского института, г. Киев, Национальный университет биоресурсов и природопользования Украины, Естественно-гуманитарный УНИ.
2012 г. - диплом II степени по химии за направлением аграрного и экологического направления Евгений Николаенко студент Шосткинского института СумГУ, г. Киев, Национальный университет биоресурсов и природопользования Украины, Естественно-гуманитарный УНИ.

2011 г. - диплом II степени по направлению «Общая химия» Виктория Рязанцева и Вадим Мамасуеву студенты медицинского института, г. Киев, Национальный авиационный университет.
Большое количество школьников, которые постоянно занимаются в кружках под руководством преподавателей кафедры, ежегодно занимают призовые места на городских, областных и республиканских олимпиадах по химии. Так, призерами республиканских олимпиад становились: Протас Андрей, Александровская гимназия (2010, 2011), Балацкий А. (2010), Колесников Богдан (2010), Шишов А. (2010) Самохина Ольга (2010), Сухиненко Инна Олександривчька гимназия (2011 ).

2009 г. - диплом II степени по химии по специальности «Общая химия» Инна-Маргарита Закорко, студентка медицинского института, г. Киев, Национальный авиационный университет.

2003 г. - диплом ІІІ степени по химии по специальности "Общая химия" Дзюба Алексей Александрович.

2001 г. - диплом I степени по химии по специальности «Общая химия» Андрей Гоман, студент медицинского института, г. Днепропетровск, Украинский государственный химико-технологический университет.

Студентські олімпіади

18 листопада 2014 року було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії для студентів СумДУ. В олімпіаді взяли участь 20 студентів медичного інституту (гр. ЛС – 401, ЛС – 402, ЛС -409, ЛС – 410, ЛС – 421, СМ – 402, СМ – 404). Найбільшу кількість студентів-учасників (9) було делеговано від групи ЛС – 402.

Учасникам олімпіади було запропоновано розв’язати задачі «термодинамічна ймовірність перебігу реакції», «кислотно-основна рівновага», тощо. У запеклій боротьбі за перемогу

І місце посіла Інна Форкерт (гр.ЛС – 402),

ІІ місце – Анастасія Мосьпан (гр. ЕК – 41),

ІІІ місце – Ігор Чернецький (гр. ЛС – 402).

Вітаємо переможців і відзначаємо також успішний виступ Ірини Любчак (ЛС – 401), Володимира Панченко (ЛС – 402), Богдана Абакумов (І – 43). Бажаємо подальших успіхів всім учасникам олімпіади та викладачам, які підготували переможців – Олексію Павловичу Манжосу та Сергію Юрієвичу Лебедєву.

Також зичимо успіхів у наполегливій роботі з підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, який відбудеться у м. Дніпропетровськ (квітень 2015), Інні Форкет та Анастасії Мосьпан.

2.12.2013 року було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії для студентів І курсу. В олімпіаді взяли участь 23 студенти медичного інституту і факультетів ТеСЕТ та ЕлІТ.  Найкращі результати показали студенти медичного інституту. Переможцями олімпіади стали:

І місце – Самофалов Дмитро (ЛС-302)

ІІ місце – Чумаченко Ярослав (ЛС-301)

ІІІ місце – Коваленко Ростислав (ЛС-301)

Ажар Анна (СМ-304)

Кузів Олег (СМ-304)

14 декабря 2012 года состоялся І этап олимпиады по химии для студентов первого курса.

Результаты: 1-е место - Колесников Богдан (гр.ПМ - 21), 2-е место - Сухарева Виктория (гр.ЛС - 203), 3-е место - Залевский Роман (гр. І - 21) и Пузик Роман (гр. І - 22)