6 лютого 2020 року було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. Участь в інтелектуальному змаганні з хімії взяли студенти медичного інституту, що навчаються за спеціальностями «Медицина» та «Стоматологія», та факультету ТеСЕТ – за спеціальністю «Хімія» . Учасникам пропонувалися різні завдання, які містили матеріал з певних розділів загальної, неорганічної та органічної хімії.

Найкращі результати у вирішенні олімпіадних завдань показали:

Бабич Вероніка (гр. СМ-801)                                                                           І місце

Нечипоренко Денис ( гр. МЦм-901).                                                                ІІ місце

Домашенко Марина (гр. МЦм-901) та Ярова Тетяна (МБ-91)                      ІІІ місце

Також у Шосткінському інституті СумДУ на базі кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук у секції для хіміко-технологічних спеціальностей І місце посів Самофалов Дмитро (ХТТм-91Ш).

Бажаємо Бабич Вероніці, Нечипоренко Денису та Самофалову Дмитру успішної підготовки до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії.

18 листопада 2014 року було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії для студентів СумДУ. В олімпіаді взяли участь 20 студентів медичного інституту (гр. ЛС–401, ЛС–402, ЛС-409, ЛС–410, ЛС–421, СМ–402, СМ–404). Найбільшу кількість студентів-учасників (9) було делеговано від групи ЛС–402.

Учасникам олімпіади було запропоновано розв’язати задачі «термодинамічна ймовірність перебігу реакції», «кислотно-основна рівновага», тощо. У запеклій боротьбі за перемогу:

І місце посіла Інна Форкерт (гр.ЛС–402),

ІІ місце – Анастасія Мосьпан (гр. ЕК–41),

ІІІ місце – Ігор Чернецький (гр. ЛС–402).

Вітаємо переможців і відзначаємо також успішний виступ Ірини Любчак (ЛС–401), Володимира Панченко (ЛС–402), Богдана Абакумов (І–43). Бажаємо подальших успіхів всім учасникам олімпіади та викладачам, які підготували переможців – Олексію Павловичу Манжосу та Сергію Юрієвичу Лебедєву.

Також зичимо успіхів у наполегливій роботі з підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, який відбудеться у м. Дніпропетровськ (квітень 2015), Інні Форкет та Анастасії Мосьпан.

2.12.2013 року було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії для студентів І курсу. В олімпіаді взяли участь 23 студенти медичного інституту і факультетів ТеСЕТ та ЕлІТ. Найкращі результати показали студенти медичного інституту.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Самофалов Дмитро (ЛС-302)

ІІ місце – Чумаченко Ярослав (ЛС-301)

ІІІ місце – Коваленко Ростислав (ЛС-301), Ажар Анна (СМ-304), Кузів Олег (СМ-304)

14 грудня 2012 року відбувся І етап олімпіади з хімії для студентів першого курсу.

Результати:

1 місто - Колесников Богдан (гр.ПМ - 21),

2 місто - Сухарева Вікторія (гр.ЛС - 203),

3 місто - Залевский Роман (гр. І - 21) и Пузик Роман (гр. І - 22)