RussianEnglish (UK)

15 квітня 0 14-00 відбулася ІІІ Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція «Сучасні технології у промисловому виробництві»

ПЕРЕМОЖЦІ:

І місце –  студ. групи ЕК–21 Ревенко А. О. за доповідь «Исследование сорбционной способности яблочного пектина по отношению к ионам цинка».

ІІ місце -     студ. групи ЕК–41 Чубур В. С. за доповідь «Вплив температури на швидкість процесу адсорбції з водних розчинів на твердих сорбентах».

ІІІ місце -   студ. групи ЕК-41 Мосьпан А. Б. за доповідь «Изучение кинетики гидролиза сахарозы. Экспериментальное определение энергии и энтропии активации».

Програма конференції   Фото

  

  

  

 

 

24 квітня 2014 року відбулась ІІІ Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція «Сучасні технології у промисловому виробництві».

ПЕРЕМОЖЦІ КОНФЕРЕНЦІЇ СЕКЦІЇ "ХІМІЧНІ НАУКИ":

І місце - студ. групи ЕК–31 Коцура Наталія Михайлівна  
«Дослідження процесів накопичення іонів в промивних водах гальванічних ділянок».

ІІ місце -     студ. групи ЕК–31 Пархоменко Олександра Сергіївна«Глинисті мінерали Сумської області в процесах адсорбційного очищення стоків підприємств від іонів цинку».

ІІІ місце -      студ. групи ХМ – 11 Ведмедера Володимир Сергійович «Изучение кинетики гидролиза сахарозы. Влияние концентрации катализатора».

Програма конференції

ВСЕ ФОТО

 

2013 рік

І місце -  студ. групи ЕС–ф22 Мєшков Артем Михайлович
«Дослідження плівок оксиду цинку, отриманих методом хімічного осадження з водного розчину.».

ІІ місце -  студ. групи ЕК – 11 Ревенко Ганна Олександрівна, Сидельник Катерина Олександрівна «Рівняння Ленгмюра та Фрейндліха в дослідженнях процесу адсорбції іонів цинку».

ІІІ місце -студ. групи МТ – 21 Петренко Олена Вікторівна та студ. групиПС – 201 Лютенко Ілона Миколаївна «Модифіковані крохмалі».

Программа олимпиады

 

2012 рік

 

І место – студент группы ФЕ - 71  Бересток Таисия Александровна  с докладом

    «Отримання плівок сульфіду цинку шляхом хімічного осадження з розчину». Работа направляется на ІІ этап Всеукраинского конкурса научных работ по специальности "Химия и химтехнология".

ІІ место - студент группы  І – 13 Синько Федору Петровичу с докладом       

    «Покращення складу електроліту методом заміни розчинного анода».

ІІІ место – студент группы ЛС - 107 Слободян Галина Романовна и Яценко    

     Анастасия Александровна с докладом «Синтетичні підсолоджувачі речовини».

 http://chem.teset.sumdu.edu.ua/media/documents/programa_2012.pdf

Программа олимпиад

 

2011 рік

І место – студент группы ЕК – 91 Старинский Евгений Артурович с докладом

 «Реакционная способность замещенных пиразоло[5,1-c][1,2,4]триазин-4-она».

ІІ место - студент группы ЕК–91 Балабуха Дарья Сергеевна с докладом

  «Изучение теоретических констант в уравнениях изотерм сорбции ионов никеля».

 ІІІ место – студент группы МТ – 01 Мут Александр Викторович с докладом

   «Применение транспортных реакций для добывания чистых металлов».

http://chem.teset.sumdu.edu.ua/media/documents/programa.pdf