Увага!Увага!Увага!

Шановні абітурієнти та здобувачі освіти!

Кафедра теоретичної та прикладної хімії повідомляє про відриття додаткової бюджетної пропозиції за спеціальністю 102 Хімія на ІІ курс навчання на основі ОКР молодший бакалавр будь-якої спеціальності. Умови вступу тут. Термін навчання становить всього 2 роки 8 місяців, результатом  стане отримання диплому бакалавра, який надасть можливість працевлаштування в різних галузях виробництва: хімічної галузі та фармації. Скористайтеся можливістю отримати якісну освіту, заощадивши кошти на проживанні у рідному місті. А також в подальшому можливістю продовження навчання на ОКР магістр та в аспірантурі. Чекаємо на вас!