• "Урок"
  • "Методичний практикум"
  • "Практична робота"
  • "Експеримент".

"Експеримент" проходив  на базі Кафедри теоретичної та прикладної хімії і містив завдання на визначення органічних та неорганічних речовин, добування та дослідження властивостей водню. Завдання для "Експерименту" були підготовлені викладачами та співробітниками Кафедри теоретичної та прикладної хімії. Конкурсанти з цікавістю та натхненням виконували хімічні експерименти.

Після проходження конкурсних випробувань у номінації "Хімія" переможцем стала Чередниченко Наталія Іванівна, лауреатом - Чуприна Володимир Миколайович, дипломантами: Глова Оксана Анатоліївна, Кобзенко Вікторія Олександрівна.