RussianEnglish (UK)

Ukrainian Conference with International participation

Співробітник кафедри Яновська Ганна Олександрівна прийняла участь з усною доповіддю у конференції Ukrainian Conference with International participation "CHEMISTRY, PHYSICS AND TECHNOLOGY OF SURFACE"

Подробнее...

Участь у ІІ Міжнародій літній школі «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі»

З 26 по 29 червня 2017 року доцент кафедри «Загальна хімія» Юлія Володимирівна Ліцман була учасницею ІІ Міжнародної літньої школи «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі» у м. Ужгороді (Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти) та м. Дебрецені (Дебреценський університет).

Подробнее...

Фестиваль до дня науки

17 травня в Сумському державному університеті пройшло свято до Дня науки, яке зібрало більше тисячі учасників. Науковці, викладачі, студенти СумДУ продемонстрували широкий спектр науковий розробок, досягнень і здобутків вишу, а школярі й громадськість міста познайомилися з багатим культурно-мистецьким та спортивним життям університету.

Подробнее...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Вітаємо Салогуб Анну Олександрівну, студентку гр. ФЕ.м-61 та наукового керівника с.н.с, к.х.н Манжоса Олексія Павловича за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016/17 н.р. з напрямку "Хімічні науки".

Подробнее...

Найкращий викладач 2017, за версією студентів

Найкращим викладачем 2017 року за результатами online голосування студентів з нагоди дня факультету ТеСЕТ визнано завідувача кафедрою Большаніну Світлану Борисівну.

Подробнее...

Матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience

Викладач кафедри асистент, к.фіз-мат.н. Ящішин І.О. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience, що обліковується базами даних Scopus (Impact Factor: 4.348).

Подробнее...

Матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry

Викладач кафедри с.н.с., к.х.н. Манжос О.П. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry, що обліковується базами даних Scopus (Impact Factor: 2.64)

Подробнее...

Проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

9 лютого було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якій взяли участь першокурсники медичного інституту та третьокурсники факультету ТеСЕТ. Учасникам пропонувалися різні завдання, які містили матеріал з певних розділів загально, неорганічної та фізичної хімії.

Подробнее...

Наука і виробництво

Співробітниками кафедри загальної хімії (зав. кафедрою, доц. Большаніна С.Б., зав. лаб. Кириченко О.М.) сумісно із співробітниками АТ "Сумський завод "Насосенергомаш" запропоновані нові способи підвищення якості очищення стічних вод та регенерації гальванічних розчинів з використанням електрохімічних модулів (МЕХ).

Подробнее...