RussianEnglish (UK)

І етап Всеукраїнської олімпіади з медичної хімії та хімії

30 січня відбувся І етап Всеукраїнської олімпіад з медичної хімії та хімії, у якому взяли участь першокурсники медичного інституту та факультету ТеСЕТ. Учасникам пропонувалися різні завдання, які містили матеріал з певних розділів загальної, неорганічної та фізичної хімії.

Найкращі результати у вирішенні олімпіадних завдань показали такі студенти: Коломієць Дмитро (І місце з медичної хімії), Зайцева Ксенія (І місце з хімії ), Клочко Анжела та Сидоренко Ярослав (розділили ІІ місце з медичної хімії).

Щиро вітає учасників олімпіади та її переможців.

 

 

Ukrainian Conference with International participation

Співробітник кафедри Яновська Ганна Олександрівна прийняла участь з усною доповіддю у конференції Ukrainian Conference with International participation "CHEMISTRY, PHYSICS AND TECHNOLOGY OF SURFACE"

Детальніше...

Участь у ІІ Міжнародій літній школі «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі»

З 26 по 29 червня 2017 року доцент кафедри «Загальна хімія» Юлія Володимирівна Ліцман була учасницею ІІ Міжнародної літньої школи «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі» у м. Ужгороді (Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти) та м. Дебрецені (Дебреценський університет).

Детальніше...

Фестиваль до дня науки

17 травня в Сумському державному університеті пройшло свято до Дня науки, яке зібрало більше тисячі учасників. Науковці, викладачі, студенти СумДУ продемонстрували широкий спектр науковий розробок, досягнень і здобутків вишу, а школярі й громадськість міста познайомилися з багатим культурно-мистецьким та спортивним життям університету.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Вітаємо Салогуб Анну Олександрівну, студентку гр. ФЕ.м-61 та наукового керівника с.н.с, к.х.н Манжоса Олексія Павловича за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016/17 н.р. з напрямку "Хімічні науки".

Детальніше...

Найкращий викладач 2017, за версією студентів

Найкращим викладачем 2017 року за результатами online голосування студентів з нагоди дня факультету ТеСЕТ визнано завідувача кафедрою Большаніну Світлану Борисівну.

Детальніше...

Матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience

Викладач кафедри асистент, к.фіз-мат.н. Ящішин І.О. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience, що обліковується базами даних Scopus (Impact Factor: 4.348).

Детальніше...

Матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry

Викладач кафедри с.н.с., к.х.н. Манжос О.П. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry, що обліковується базами даних Scopus (Impact Factor: 2.64)

Детальніше...

Проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

9 лютого було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якій взяли участь першокурсники медичного інституту та третьокурсники факультету ТеСЕТ. Учасникам пропонувалися різні завдання, які містили матеріал з певних розділів загально, неорганічної та фізичної хімії.

Детальніше...