RussianEnglish (UK)

Ukrainian Conference with International participation

Співробітник кафедри Яновська Ганна Олександрівна прийняла участь з усною доповіддю у конференції Ukrainian Conference with International participation "CHEMISTRY, PHYSICS AND TECHNOLOGY OF SURFACE"

Детальніше: Ukrainian Conference with International participation

Участь у ІІ Міжнародій літній школі «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі»

З 26 по 29 червня 2017 року доц. каф. «Загальна хімія» Ю.В. Ліцман була учасницею ІІ Міжнародна літня школа «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі» у м. Ужгороді (Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти) та м. Дебрецені (Дебреценський університет).

Детальніше: Участь у ІІ Міжнародій літній школі «Розвиток академічної мобільності педагогічних,...

Фестиваль до дня науки

17 травня відбувся фестиваль до дня науки в СумДУ.

Детальніше: Фестиваль до дня науки

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Вітаємо Салогуб Анну Олександрівну, студентку гр. ФЕ.м-61 та наукового керівника с.н.с, к.х.н Манжоса Олексія Павловича за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016/17 н.р. з напрямку "Хімічні науки".

 

Детальніше: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Найкращий викладач 2017, за версією студентів

Найкращим викладачем 2017 року за результатами online голосування студентів з нагоди дня факультету ТеСЕТ визнано завідувача кафедрою Большаніну Світлану Борисівну

Детальніше: Найкращий викладач 2017, за версією студентів

Матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience

Викладач кафедри асистент, к.фіз-мат.н. Ящішин І. О. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience, що обліковується базами даних Scopus   (ImpactFactor: 4.348)

Детальніше: Матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience

Матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry

Викладач кафедри с.н.с., к.х.н. Манжос О. П. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні JournalofElectroanalyticalChemistry, що обліковується базами даних Scopus   (ImpactFactor: 2.64)

Детальніше: Матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry

Проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

9 лютого було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якій взяли участь першокурсники медичного інституту та третьокурсники факультету ТеСЕТ.

Детальніше: Проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

Наука і виробництво

 

 

Співробітниками кафедри загальної хімії (зав. кафедрою доц. Большаніна С. Б., зав. лаб. Кириченко О. М.) сумісно із співробітниками АТ "Сумський завод "Насосенергомаш" запропоновані нові способи підвищення якості очищення стічних вод та регенерації гальванічних розчинів з використанням електрохімічних модулів (МЕХ).

Детальніше: Наука і виробництво