RussianEnglish (UK)

День науки

        16 травня в Сумському державному університеті відбувся фестиваль науки, освіти і культури. Кафедра загальної хімії активно долучилася до проведення заходу. Зокрема був запропонований, розроблений на кафедрі, дентальний гель "SumDU Dental ApaCare", і низку дослідів демонстраційного характеру, що завоювали увагу як гостей фестивалю, так і представників університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

23-25 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, що пройшов у м. Київ, У Національному університеті біоресурсів та природокористування. У ньому взяли участь студенти Коломієць Дмитро (МЦм-701) Зайцева Ксенія (ТС-71). Учасникам пропонувалися завдання, як теоретичного так і практичного змісту.

Найкращі результати у вирішенні олімпіадних завдань та ІІІ місце виборов Коломієць Дмитро.

Щиро вітаємо учасників олімпіади та її переможців.

Всеукраїнський конкурс СНР (нагородження)

Нарешті дочекалися нагород призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо гарних панянок з довгоочікуваними дипломами!

 

Конференція Сучасні технології у промисловому виробництві-2018

18 квітня 0 11-25 відбулася V Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція «Сучасні технології у промисловому виробництві». Вітаємо учасників Секції "Хімічні науки"

Програму та доповіді можна переглянути на сайті конференції

http://teset.sumdu.edu.ua/uk/component/content/article/753-stpv-2018.html

або у розділі нашого сайту.

 

 

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Щиро вітаємо студентку факультету ТеСЕТ Сумського державного університету Мосьпан Анастасію Борисівну (ЕК-41), яка стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з дисципліни хімія за наукову роботу «Синтез та фізико-хімічні властивості гранульованих матеріалів біомедичного призначення». ІІ етап конкурсу відбувся в Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара. Науковий керівник роботи – канд.хім.наук, старший викладач кафедри загальної хімії СумДУ Яновська Ганна Олександрівна. Бажаємо натхнення в науковій роботі та навчанні!

 

 

І етап Всеукраїнської олімпіади з медичної хімії та хімії

30 січня відбувся І етап Всеукраїнської олімпіад з медичної хімії та хімії, у якому взяли участь першокурсники медичного інституту та факультету ТеСЕТ. Учасникам пропонувалися різні завдання, які містили матеріал з певних розділів загальної, неорганічної та фізичної хімії.

Найкращі результати у вирішенні олімпіадних завдань показали такі студенти: Коломієць Дмитро (І місце з медичної хімії), Зайцева Ксенія (І місце з хімії ), Клочко Анжела та Сидоренко Ярослав (розділили ІІ місце з медичної хімії).

Щиро вітає учасників олімпіади та її переможців.

 

 

Ukrainian Conference with International participation

Співробітник кафедри Яновська Ганна Олександрівна прийняла участь з усною доповіддю у конференції Ukrainian Conference with International participation "CHEMISTRY, PHYSICS AND TECHNOLOGY OF SURFACE"

Детальніше...

Участь у ІІ Міжнародій літній школі «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі»

З 26 по 29 червня 2017 року доцент кафедри «Загальна хімія» Юлія Володимирівна Ліцман була учасницею ІІ Міжнародної літньої школи «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі» у м. Ужгороді (Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти) та м. Дебрецені (Дебреценський університет).

Детальніше...

Фестиваль до дня науки

17 травня в Сумському державному університеті пройшло свято до Дня науки, яке зібрало більше тисячі учасників. Науковці, викладачі, студенти СумДУ продемонстрували широкий спектр науковий розробок, досягнень і здобутків вишу, а школярі й громадськість міста познайомилися з багатим культурно-мистецьким та спортивним життям університету.

Детальніше...