RussianEnglish (UK)

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Вітаємо Салогуб Анну Олександрівну, студентку гр. ФЕ.м-61 та наукового керівника с.н.с, к.х.н Манжоса Олексія Павловича за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016/17 н.р. з напрямку "Хімічні науки".

Детальніше...

Найкращий викладач 2017, за версією студентів

Найкращим викладачем 2017 року за результатами online голосування студентів з нагоди дня факультету ТеСЕТ визнано завідувача кафедрою Большаніну Світлану Борисівну.

Детальніше...

Матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience

Викладач кафедри асистент, к.фіз-мат.н. Ящішин І.О. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні ACS Chemical Neuroscience, що обліковується базами даних Scopus (Impact Factor: 4.348).

Детальніше...

Матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry

Викладач кафедри с.н.с., к.х.н. Манжос О.П. опублікував матеріали наукових досліджень у виданні Journal of Electroanalytical Chemistry, що обліковується базами даних Scopus (Impact Factor: 2.64)

Детальніше...

Проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

9 лютого було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якій взяли участь першокурсники медичного інституту та третьокурсники факультету ТеСЕТ. Учасникам пропонувалися різні завдання, які містили матеріал з певних розділів загально, неорганічної та фізичної хімії.

Детальніше...

Наука і виробництво

Співробітниками кафедри загальної хімії (зав. кафедрою, доц. Большаніна С.Б., зав. лаб. Кириченко О.М.) сумісно із співробітниками АТ "Сумський завод "Насосенергомаш" запропоновані нові способи підвищення якості очищення стічних вод та регенерації гальванічних розчинів з використанням електрохімічних модулів (МЕХ).

Детальніше...

Матеріали наукових досліджень у виданні Materials Chemistry And Physics

Викладачі кафедри - асистент, к.х.н. Яновська Г.О., зав. кафедри, к.т.н. Большаніна С.Б. опублікували матеріали наукових досліджень у виданні Materials Chemistry And Physics, що обліковується базами даних Scopus (Impact Factor: 2.101)

Детальніше...

Стажування в Вітебську

З 24 травня по 24 червня доцент кафедри Воробйова І.Г. пройшла стажування на кафедрі хімії Вітеського державного університету ім. П.М. Машерова

Детальніше...

Нагорода у конкурсі з використанням власних мобільних пристроїв

Зав. кафедрою Большаніна Світлана Борисівна отримала диплом лауреата ІІІ ступеня Загальноуніверситетського конкурсу з використанням власних мобільних пристроїв у навчальному процесі за роботу "Організація та проведення лабораторних робіт по дисципліні "Аналітична та фізколоїдна хімія" з використанням сучасних мобільних пристроїв.

Детальніше...