6 квітня 0 15-00 відбулася V Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція «Сучасні технології у промисловому виробництві». Вітаємо переможців Секції "Хімічні науки":

VІ Всеукраїнської науково-технічної конференції Сучасні технології у промисловому виробництві:

І місце

• Зайцева К.О., Данилов Д.В., студенти групи ТС-71, Білоус О.О., студент групи ТС-81 «ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕМБРАННОГО МОДУЛЮ З МЕТОЮ ОЧИЩЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РОЗЧИНІВ ГАЛЬВАНІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА»; (керівник Большаніна С.Б., доцент, доктор філософії, зав. кафедри ТПХ).

ІІ місце

• Бабич В. А., група СМ-801 «ЗУБНІ ПАСТИ НА ОСНОВІ ГІДРОКСИАПАТИТУ З АНТИБАКТЕРІАЛЬНИМИ КОМПОНЕНТАМИ» (керівник Яновська Г.О., к.х.н., ст. викл. кафедри ТПХ);
  • Мордань В., студент групи МЦм-807, Щербак М., студент групи МЦм-805 «ВИЗНАЧЕННЯ АСКОРБІНОВОЇ КИСЛОТИ У РОСЛИННОЇ СИРОВИНІ», (керівник Воробйова І.Г., к.т.н., доцент кафедри ТПХ)

ІІІ місце

• Лобатюк М.Є., студентка групи МЦ.м-804; «ОСНОВНІ МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ Са2+ Na+, K+ В БІОЛОГІЧНИХ СЕРЕДОВИЩАХ» (керівник Манжос О.П., к.х.н., доцент кафедри ТПХ)
  • Карпенко А. Л., студ. гр. МЦм-805 «КОЛЬОРОВІ РЕАКЦІЇ В КУРСАХ МЕДИЧНОЇ ТА БІООРГАНІЧНОЇ ХІМІЇ»; (керівник Ліцман Ю. В., к.п.н., доцент кафедри ТПХ)