RussianEnglish (UK)

Прийом на ІІ курс

Увага!Увага!Увага!

Шановні абітурієнти та здобувачі освіти!

Кафедра теоретичної та прикладної хімії повідомляє про відриття додаткової бюджетної пропозиції за спеціальністю 102 Хімія на ІІ курс навчання на основі ОКР молодший бакалавр будь-якої спеціальності. Умови вступу тут. Термін навчання становить всього 2 роки 8 місяців, результатом  стане отримання диплому бакалавра, який надасть можливість працевлаштування в різних галузях виробництва: хімічної галузі та фармації. Скористайтеся можливістю отримати якісну освіту, заощадивши кошти на проживанні у рідному місті. А також в подальшому можливістю продовження навчання на ОКР магістр та в аспірантурі. Чекаємо на вас!

Требуется инженер-химик - Трудоустройство Пермь

Літня школа юного хіміка 2020.Нагородження

01.07.2020 р. відбулося нагородження переможців вікторини ІІ Літньої школи юного хіміка. До СумДУ завітали представники шкільної хімічної еліти: Ткаченко Олександр, Снагощенко Ірина  та Ольховик Анна, які отримали омріяні призи -- мікроскопи LAB ZZце сучасний дитячий мікроскоп, за допомогою якого дитина зможе дізнатися багато нового про навколишній світ, вивчати структуру речовин та спостерігати за перебігом різноманітних хімічних реакцій. 

ROZETKA | Микроскоп Levenhuk LabZZ M101 Amethyst\Аметист, Levenhuk, 69083.  Цена, купить Микроскоп Levenhuk LabZZ M101 Amethyst\Аметист, Levenhuk,  69083 в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Одессе, Запорожье, Львове.  Микроскоп Levenhuk LabZZ M101 ...

Нагородження відбувалось на пам'ятному місці для всіх причетних до СумДУ. Бажаємо цікавих відкриттів та нових звершень всім учасникам школи!

Крім того раді вам надати доступ до відеороликів дослідів, продемонстрованих на школі та записів її перебігу:

1. Привітання

2. Хімічна вікторина

3. Титрування

4. Харчова хімія

5. Металізація

6.Миловаріння 

День 1

День 2

 

 

 

 

 

 

ІІ Літня школа юного хіміка 2020.Переможці

24-25 червня на базі кафедри ТПХ працювала онлайн ІІ літня школа юного хіміка. Такий формат ми спробували вперше і для справжніх хіміків він також виявився цікавим і корисним. Заняття проводилися у формі веб-конферецій. Під час занять викладачі використовували відео хімічних експериментів, які були зроблені на кафедрі ТПХ. Також за допомогою співробітників центру технологій електронного навчання Сумського державного університету відділу було знято та змонтовано відео дослідів у казковому форматі.
Наприкінці двохденного марафону хімічних занять учасникам було запропоновано пройти тестування, за результатами якого визначено переможців:
Ткаченко Олександр (учень 9 класу  ЗЗСО №26  Сумської міської ради  ) - І місце

Снагощенко Ірина (учениця 9 класу  КУ ССШ № 10 им.А.Бутка.  м.Суми) - ІІ місце

Ольховик Анна (учениця 10 класу Гімназія №1, м.Суми ) - ІІІ місце.

Переможці будуть нагороджені призами від спонсора.
Гарні результати у тестуванні показали також такі учні: Корнієнко Валерія, Янішевська Владислава, Голубкова Софія, Балагуровська Аліса, Хайлук Єгор, Яновський Володимир та Семиліт Анастасія.
Відзначимо високий рівень виконання тестового завдання Семиліт Анастасії – учениці 5 класу, адже вивчення хімії для неї розпочнеться лише через 2 роки. Вітаємо всіх учасників літньої школи. Чекаємо на заняттях зимової школи юного хіміка 2021!
На изображении может находиться: стол и в помещении