Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, студентів МІ Бабич Вероніку Андріївну, група СМ-801, та Коломійця Дмитра Юхимовича, група МЦ-м-701, що відбулась 17-19 квітня 2019 року (м. Київ)

23-25 квітня 2018р відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, що пройшов у м. Київ, У Національному університеті біоресурсів та природокористування. У ньому взяли участь студенти Коломієць Дмитро (МЦм-701) Зайцева Ксенія (ТС-71). Учасникам пропонувалися завдання, як теоретичного так і практичного змісту.

Найкращі результати у вирішенні олімпіадних завдань та ІІІ місце виборов Коломієць Дмитро.

Щиро вітаємо учасників олімпіади та її переможців.

19-22.04.2016:

- диплом ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет) отримав студент Мешков Борис, гр. СМ-501 (підготував доц. Манжос О.П.);

- диплам ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет) отримав студент Ільїн Станіслав, гр. ЕЛ-51 (підготували доц. Лебедєв С.Ю. та доц. Ліцман Ю.В.).

14-17.04.2015:

- диплом І ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет) отримала студентка Анастасія Мосьпан, гр. ЕК - 41 (підготував доц. Лебедєв С. Ю.);

- диплам ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет)отримала студентка Інна Форкерт, гр. ДС - 402 (підготував доц. Манжос О. П.).

Вітаємо переможців і бажаємо досягти подальших успіхів у навчанні!!!

22.04.2014 - диплом І ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії САМОФАЛОВ Дмитро Іванович студент медичного інституту СумДУ (гр. ЛС-302), м.Дніпропетровск, Український державний хіміко-технологічний університет.

ФОТО

2012 р. - диплом I ступеня з хімії за напрямом аграрного та екологічного спрямування Андрій СЕМЕНОВ студент медичного інституту, м. Київ, Національний університет біоресурсів та природокористування України, Естественно-гуманітарний УНІ.

2012 р. - диплом II ступеня з хімії за напрямом аграрного та екологічного спрямування Євген МИКОЛАЄНКО студент Шосткинського інституту СумДУ, м.Київ, Національний університет біоресурсів та природокористування України, Естественно-гуманітарний УНІ.

2011 р. - диплом II ступеня за напрямком «Загальна хімія» Вікторія Рязанцева та Вадим Мамасуєву студенти медичного інституту, м. Киев, Національний авіаційний університет.

Велика кількість школярів, які постійно займаються в кружках під керівництвом викладачів кафедри, щороку займають призовні місця на міських, обласних та республіканських олімпіадах по хімії. Так, призерами республіканских олімпіад стали: Протас Андрій, Олександрівска гімназія (2010, 2011), Балацкий А. (2010), Колесников Богдан (2010), Шишов А. (2010) Самохина Ольга (2010), Сухиненко Інна Олександрівська гімназія (2011).

2009 р. - диплом II ступеня з хімії за спеціальністю «Загальна хімія» Інна-Маргарита Закорко, студентка медичного інституту, м. Киев, Національний авіаційний університет.

2003 р. - диплом ІІІ ступеня з хімії за спеціальністю «Загальна хімія» Дзюба Олексій Олександрович.

2001 р. - диплом I ступеня з хімії за спеціальністю «Загальна хімія» Андрій Гоман, студент медичного інституту, м. Днепропетровск, Украинский государственный хіміко-технологічний університет.