Сертифікати про участь у закордонних проєктах

Серія вебінарів в рамках проекту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», що реалізується СумДУ в консорціумі з Чеським університетом природничих наук м. Прага

 

На базі СумДу відбулась участь представника кафедри ТПХ, у складі Biomedical research group з видатним американським вченим світового рівня Юрієм Гогоці.

 

В рамках виконання програми HORIZON-2020 MSCA-RISE, яка виконується в Центрі колективного користування науковим обладнанням Медичного інституту відбулося наукове стажування ст. викладача кафедри Теоретичної та прикладної хімії Яновської Ганни Олександрівни в м. Дембіца (Польща) в компанії Osteoplant Research and Development

У Сумському державному університеті в рамках Днів міжнародної співпраці викладачі та студенти кафедри ТПХ активно приймають участь у заходах: презентаціях, тренінгах та відкритих лекціях з академічної мобільності, кращих практиках виконання грантових проєктів, розробки проєктних ідей, створення крос-культурного середовища. Так старший викладач, к.х.н., Яновська Ганна Олександрівна взяла участь в створенні проекту "Екокампус".

В рамках виконання програми HORIZON-2020 MSCA-RISE, яка здійснюється в Центрі колективного користування науковим обладнанням Медичного інституту з 13.01.2020 по 27.01.2020 відбулося наукове стажування ст. викладача кафедри теоретичної та прикладної хімії Яновської Ганни Олександрівни. Проведені дослідження в галузі отримання новітніх матеріалів із заданими властивостями для застосування в стоматології в компанії NanoPrime (м. Дембіца, Польща).

 

При використанні матеріалів з сайту кафедри теоретичної та прикладної хімії  посилання на ресурс обов'язкове.

Всі права захищені.