Атмосфера, зі слів учасників, панувала тепла та оптимістична: слова вдячності за участь і високі досягнення, з боку викладачів, знаходили відгук у серцях дітей та їх батьків; так само як і дитячий захват та радість від подарунків запалювали натхненням очі викладачів. Отож, підбиваючи підсумки, хочеться подякувати насамперед учасникам школи та їх батькам, бо без вас школи б не існувало, ви є її суть, а ваші знання – результат; викладачам та організаторам – лише ваш незгасимий ентузіазм та впевненість змогли подолати і труднощі он-лайн проведення, і перешкоди у спілкуванні створювані COVID-19; і, найголовніше, нашому спонсору ТОВ "Кусум фарм", в особі Дудченко Оксани Миколаївни, які не тільки забезпечили призами переможців школи, але суттєво підтримали й проведення самої школи безпосередньою участю. До зустрічи влітку!

Любі юні хіміки! Бажаємо бути найважливішими і улюбленими елементами в таблиці своєї сім’ї, бажаємо з індикатором оптимізму і каталізатором удачі домогтися неймовірних успіхів як в діяльності, так і в особистому житті. Нехай ніколи не окислюється душа, нехай легко проходять реакції обміну любові і щастя в серці.