БОЛЬШАНІНА Світлана Борисівна - завідуюча кафедрою, доктор філософії, доцент, 1964 року народження.

В 1986р.закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Хімія і біологія», у 1999 році захистила кандидатську дисертацію за технологією тугоплавких неметалічних матеріалів, у 2003 р отримала вчене звання доцента

Персональна сторінка

ЛЕБЕДЄВ Сергій Юрійович - доктор філософії, доцент, 1952 року народження.

У 1974 закінчив Московський державний університет за спеціальністю «Хімія», у 1978 році захистив кандидатську дисертацію, у 1986 р. отримав вчене звання доцента.

Персональна сторінка

МАНЖОС Олексій Павлович - доктор філософії, доцент, 1954 року народження.

У 1976 р закінчив Далекосхідний державний університет за спеціальністю «Хімія», у 1981 році захистив кандидатську дисертацію, у 1991 р. отримав звання старшого наукового співробітника.

Персональна сторінка

ВОРОБЙОВА Інесса Геннадіївна - доктор філософії, доцент, 1963 року народження.

У 1985 р. закінчила Костромський державний педагогічний інститут ім. Некрасова за спеціальністю «Хімія і біологія», у 1993 році захистила кандидатську дисертацію, в 1995 р. отримала вчене звання доцента.

Персональна сторінка

ЛІЦМАН Юлія Володимирівна - доктор філософії, доцент, 1972 року народження.

У 1994 р. закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Хімія і біологія», у 2005 році захистила кандидатську дисертацію з теорії та методики навчання хімії.

Персональна сторінка

ДИЧЕНКО Тетяна Василівна - доктор філософії, старший викладач, 1962 року народження.

У 1984 р. закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Хімія і біологія». У 2015 р. захистила кандидатську дисертацію з теорії та методики навчання хімії.

ЯНОВСЬКА Ганна Олександрівна - доктор філософії, асистент, 1980 року народження.

У 1998  році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Фізико-хімічні особливості формування кальцій-фосфатних покриттів на титанових та магнієвих модельних імплантах».

ЯЩІШИН Ігор Олександрович - доктор філософії, асистент, 1982 року народження.

У 2004 році закінчив Донецький національний університет. У 2012 році захистив кандидатську дисертацію. На даний час проходить стажування в університеті Умео (Швеція).