RussianEnglish (UK)

Преподаватели:

   Завідуюча кафедрою: доктор філософії, доцент Світлана Борисівна  БОЛЬШАНІНА, 1964 р.нар., В 1986р. закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Хімія і біологія», в 1999 році захистила кандидатську дисертацію за технологією тугоплавких неметалічних матеріалів, у 2003 р отримала вчене звання доцента

    E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Персональна сторінка: http://ua.linkedin.com/pub/svetlana-bolshanina/53/134/a34

 

 

     

 

 

 

 


 

 

 

доктор філософії, доцент Сергій Юрійович ЛЕБЕДЄВ, 1952 р.нар. У 1974 закінчив Московський державний університет за спеціальністю «Хімія», в 1978 році захистив кандидатську дисертацію, в 1986 р отримав вчене звання доцента.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Персональна сторінка: http://ua.linkedin.com/pub/сергей-лебедев/53/305/4b0

 

 

 

 


 

 

доктор філософії, доцент Олексій Павлович МАНЖОС, 1954 р.нар., У 1976 р закінчив Далекосхідний державний університет за спеціальністю «Хімія», в 1981 році захистив кандидатську дисертацію, у 1991 р отримав звання старшого наукового співробітника;

      E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Персональна сторінка: http://ua.linkedin.com/pub/alekcey-manzhos/53/154/6ab,

 

 

 

 


 

 

 

доктор філософії, доцент Інесса Геннадіївна ВОРОБЙОВА, 1963 р.нар., У 1985 р закінчила Костромський державний педагогічний інститут ім. Некрасова за спеціальністю «Хімія і біологія», в 1993 році захистила кандидатську дисертацію, в 1995 р отримала вчене звання доцента;

 

          E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Персональна сторінка: http://ua.linkedin.com/pub/inessa-vorobiyova/42/9ab/955

 

 

 

 


 

 

доктор філософії, доцент Юлія Володимирівна Ліцман, 1972 р.нар., У 1994 р закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Хімія і біологія», в 2005 році захистила кандидатську дисертацію з теорії та методики навчання хімії;

       E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

        Персональна сторінка:http://ua.linkedin.com/pub/julia-litsman/53/21a/77, 

 

 

 

 


   доктор філософії, старший викладач Тетяна Василівна ДИЧЕНКО, 1962 р.нар., У 1984 р закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Хімія і біологія». В 2015 р. захистила кандидатську дисертацію з теорії та методики навчання хімії.

  E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

 


 ЯНОВСЬКА Ганна Олександрівна, доктор філософії, асистент, 1980 р.н. В 1998  році закінчила СумДПУ ім. А. С. Макаренка. В 2014 році захистила кандидатську дисертацію.

 E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

 


   Ящішин Ігор Олександрович, доктор філософії, асистент, 1982 р.н. В У 2004 році закінчив Донецький національний університет. В В 2012 році захистив кандидатську дисертацію. На даний час проходить стажування в університеті Умео (Швеція).