20 квітня 2023 року о 13.00 відбулось засідання секції "Хімічні науки" коференції СТПВ-2023! Вітаємо учасників з чудовою нагодою зануритись у світ хімічних наукових досліджень. Тематика доповідей варіювалася від суто хіміко-технічних досліджень адсорбційних процесів до отримання біосумісних полімерів. Формат засыдання був обраний змішаний: шановна публіка зібралась у рідному центральному корпусі та за екранами своїх гаджетів по всій Європі, справді міжнародна конференція, яка на кілька годин з'єднала закоханих у хімію людей. Доповідались студенти злагоджено, відповідаючи на питання вживу, і їх безпосередня реакція на питання нагадала всім про радість живого спілкування. Доповіді викликали гостру полеміку та жвавий інтерес аудиторії. Голосування за кращий виступ здійснили на платформі Telegram.

Отже, вітаємо переможця:

І місце:

Доповідач: Олександра Радченко, студентка гр. ПХ-01, Керівник:  Ганна Яновська, доц., к.х.н.
за темою: СИНТЕЗ БІФАЗНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ГІДРОКСИАПАТИТУ ТА β-ТРИКАЛЬЦІЙФОСФАТУ

Долучитись до атмосфери хімічних звершень можна переглянувши фотогалерею засідання секції.