23 квітня 2024 року о 14.00 відбулось засідання секції "Хімічні науки" коференції СТПВ-2024! Вітаємо учасників з чудовою нагодою зануритись у світ хімічних наукових досліджень. Червоною ниткою цьогорічної тематики доповідей стала війна та її вплив на оточуюче середовище в хімічному аспекті. Формат засідання був обраний он-лайн: шановна публіка зібралась  за екранами своїх гаджетів як у рідному місті, так і по всій Європі, справді міжнародна конференція, яка на кілька годин з'єднала закоханих у хімію людей. Доповідались студенти злагоджено, відповідали на питання і змагались за перше місце, яке цього року отримав 3 курс. Доповіді викликали гостру полеміку та жвавий інтерес аудиторії. Отже:

І місце:

Доповідач: Крупська Анастасія, студентка гр. І-11/2пх, Керівник:  Інесса Геннадіївна Воробойва, доц., к.тех.н.
за темою: ДОСЛІДЖЕННЯ КАТІОННОЇ ЄМНОСТІ ҐРУНТІВ У ВОРОНКАХ ВІД СНАРЯДІВ.

Долучитись до атмосфери хімічних звершень можна переглянувши фотогалерею засідання секції.

Вітаємо та бажаємо переможцям і всім учасникам натхнення для наукових пошуків та нових досягнень!
Збірник наукових праць можна завантажити на сайті конференції: https://conf.teset.sumdu.edu.ua/