04.05.2023 Всі викладачі кафедри ТПХ беруть участь у міжнародній програмі стажування "Європейська хімічна постдокторська школа для українців". Дякуємо за можливість спілкування з провідними вченими- хіміками світу і підвищення власної кваліфікації. Ми не зупиняємось!

Dear Ukrainian Chemists!

International Internship Program “European Chemistry Postdoctoral School for Ukrainians" (ESPSfU) held by Adam Mickiewicz University in Poznań (Poland) and Basque Center on Materials, Applications, and Nanostructures (Spain).
В програмі 18 всесвітньо відомих вчених-хіміків і два Нобелевських лауреата! Це дає змогу отримати знання з різних галузей хімії і сучасних напрямків Европейської хімічної науки! Перелік лекцій за посиланням (ecpsfu.org)
Організатори: Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка Enamine Ltd Інститут високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка Stefan Wuttke Valentyn Chebanov Yuriy Khalavka