23 листопада 2022 року на базі підприємства ТОВ "ВП "ПОЛІСАН" відбулося лабораторне заняття за темою «Фізико-хімічні методи дослідження високомолекулярих речовин на прикладі лакофарбових матеріалів». Заняття проводив Хмизенко Роман Володимирович, начальник науково-дослідницького відділу. Студенти прослухали презентацію про використання віскозиметрії під час виробництва лакофарбових матеріалів, а далі у лабораторії підприємства під керівництвом Романа Володимировича провели досліди для визначення фізико-хімічних показників ЛФМ, а саме: дослідили ступінь перетиру, покривність, час висихання, густину ЛКФ, масову частку нелетких речовин; визначили в’язкість ЛФМ за різної температури (100С, 200С, 300С); дослідили основні фізико-хімічні властивості лакофарбових покриттів (адгезію, твердість, водостійкість) та їх оптичні властивості (блиск, матовість). Дослідним шляхом перевірили хімічну стійкість покриттів до розчинників (уайт спирту і ксилолу) та переконалися, що покриття ЛФМ, сформовані за хімічним механізмом, стійкі до розчинників. Під час лабораторного заняття студенти отримали відповіді на питання, які у них виникали. Дякуємо нашим роботодавцям, зокрема Хмизенко Р.В. і Рудніченко О.І., за організацію заняття на базі підприємства.