МАЙБУТНІЙ АБІТУРІЄНТЕ 2022, якщо ти плануєш складати ЗНО з ХІМІЇ, - Увага!
ця інформація саме для тебе.

Матеріали Лекторію

ВПЕРШЕ у цьому навчальному році КАФЕДРА ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА ПРИКЛАДНОЇ ХІМІЇ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ пропонує ОНЛАЙН ЛЕКТОРІЙ з питань підготовки до ЗНО з ХІМІЇ. Заняття будуть проводити викладачі кафедри.
Час проведення занять: щонеділі з 11.00 до 13.00;
кількість занять – 16;
формат занять гнучкий, наприклад, відео лекція (60 хвилин) + онлайн консультація (30 хвилин, за необхідності може бути виділено більше часу) у режимі конференції Google Meet + онлайн діагностичне тестування.

Всі ЗАНЯТТЯ БЕСКОШТОВНІ ДЛЯ ТЕБЕ! ЗВЕРНИ ТАКОЖ УВАГУ, ЩО ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ ДАЄ РІВНІ УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ УСІМ УЧАСНИКАМ НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ.

                                    ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ЛЕКТОРІЮ?

Заповнити форму за посиланням https://forms.gle/4WmMYSnSAaHTr8pXA та отримати додаткову інформацію, зокрема, посилання на відео конференції, план  та дати проведення занять.

                              У ЧОМУ КОРИСТЬ УЧАСТІ У ТАКОМУ ЛЕКТОРІЇ?

 МАТИМЕШ ЗМОГУ:

  • повторити та поглибити знання з хімії, краще підготуватися до ЗНО;
  • отримати ФАХОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ХІМІЇ від кандидатів хімічних, технічних, педагогічних наук – зав. кафедри, доц. Большаніної С.Б. та викладачів кафедри ТПХ СумДУ;
  • ознайомитися З ПЕВНИМИ ОСОБЛИВОСТЯМИ НАВЧАННЯ у ПРОВІДНОМУ вищому навчальному закладі регіону;
  • отримати несподівані СЮРПРИЗИ під час навчальних занять і багато чого цікавого іншого.

    ПОСПІШАЙ! ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ ЛЕКТОРІЮ ВІДБУДЕТЬСЯ 17.10.2021. ПОЧАТОК об 11-00.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТА ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ https://forms.gle/4WmMYSnSAaHTr8pXA

ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ. ДО ЗУСТРІЧІ……

 ЗВЕРТАЄМО ОСОБЛИВУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО УЧАСТЬ У ЛЕКТОРІЇ МОЖУТЬ БРАТИ ВСІ МАЙБУТНІ ХІМІКИ!

Увага!

Шановні учасники Хімічного лекторію СумДУ!

Сподіваємося, що участь у роботі Хімічного лекторію допомагає вам поглибити свої знання з хімії,  отримати нові і краще підготуватися до ЗНО!

Країна потребує спеціалістів- хіміків, їх не вистачає в лабораторіях і на виробництвах і тому спеціальність 102 Хімія серед пріоритетних спеціальностей,  яка особливо підтримуються державою! Вже четвертий рік поспіль відкритий набір на спеціальність Хімія на кафедрі теоретичної та прикладної хімії в Сумському державному університеті, не зважаючи на це, наші студенти активно беруть участь у програмах академічної мобільності, і вже зараз проходять стажування за кордоном за спеціальністю. Наш Хімічний лекторій прирівнюється до Підготовчих курсів і учасники його мають можливість взяти участь у заходах, що дозволять їм отримати додаткові бали при вступі на нашу спеціальність 102 Хімія. Серед таких заходів –  участь у Контрольній роботі і участь у Олімпіаді СумДУ. За всі ці заходи ви додатково отримуєте рейтингові бали і додаткові бали до ЗНО з предмету.

У зв’язку із тим, що це заходи, строго контролюються Приймальною комісією, ми просимо вас заповнити онлайн форму (https://forms.gle/BGz1aBCKoVninD7VA) учасника Хімічного лекторію із точною інформацією стосовно прізвища, ім’я, по батькові, місця навчання, адреса (електронна обов’язково, бо на неї будуть надходити завдання) і контактний телефон ваш і вашої довіреної особи (батьки).

Окрім того, просимо вас більш активно брати участь в роботі Хімічного лекторію, проходити тести, відвідувати онлайн практичні заняття, брати участь в обговоренні питань, що розглядаються в лекціях. Ми хочемо знати тих,  хто бажає вступити на нашу спеціальність і вже на даному етапі налагодити спілкування і взаємодію! Як завжди чекаємо на вас в нашому Хімічному лекторії! Бо хімія то любов!

При використанні матеріалів з сайту кафедри теоретичної та прикладної хімії  посилання на ресурс обов'язкове.

Всі права захищені.