Вітаємо переможців ІІІ Зимової школи юного хіміка.

Ось і завершилась ІІІ Зимова школа юних хіміків. Позаду купа вражень, знайомств, досягнень та здобутків: хтось навчився виготовляти Дзеркала, та модифікувати поверхню скла, хтось вивчав як ростуть кристали, комусь до серця припали вітаміни та способи  визначення їх рівня у фруктах та овочах, хтось займався молекулярною кухнею, готуючу смачну "червону ікру", але були й такі, що гризли граніт науки, всотуючи чергові цьогорічні зміни до ЗНО з хімії. Заняття були організовані протягом трьох днів по три заняття, і завешились Хімічною вікториною.

ІІІ Зимова школа юного хіміка

Запрошуємо вас на ІІІ Зимову школу Юного хіміка! Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/W1FPKJQsWQeS5EpB8 Просимо вибачення, стався технічний збій, нове посилання для реєстрації на ІІІ Зимову школу юного хіміка Просимо повторно надіслати відповідь! https://www.facebook.com/100017166995684/videos/801740947074798/

Наші досягнення

Семінари та тренінги  

Прийом на ІІ курс

Увага!Увага!Увага! Шановні абітурієнти та здобувачі освіти! Кафедра теоретичної та прикладної хімії повідомляє про відриття додаткової бюджетної пропозиції за спеціальністю 102 Хімія на ІІ курс навчання на основі ОКР молодший бакалавр будь-якої спеціальності. Умови вступу тут. Термін навчання становить всього 2 роки 8 місяців, результатом  стане отримання диплому бакалавра, який надасть можливість працевлаштування в різних галузях виробництва: хімічної галузі та фармації. Скористайтеся можливістю отримати якісну освіту, заощадивши кошти на проживанні у рідному місті. А також в подальшому можливістю продовження навчання на ОКР магістр та в аспірантурі. Чекаємо на вас!  

Літня школа юного хіміка 2020.Нагородження

01.07.2020 р. відбулося нагородження переможців вікторини ІІ Літньої школи юного хіміка. До СумДУ завітали представники шкільної хімічної еліти:

ІІ Літня школа юного хіміка 2020.Переможці

24-25 червня на базі кафедри ТПХ працювала онлайн ІІ літня школа юного хіміка. Такий формат ми спробували вперше і для справжніх хіміків він також виявився цікавим і корисним. Заняття проводилися у формі веб-конферецій. Під час занять викладачі використовували відео хімічних експериментів, які були зроблені на кафедрі ТПХ. Також за допомогою співробітників центру технологій електронного навчання Сумського державного університету відділу було знято та змонтовано відео дослідів у казковому форматі. Наприкінці двохденного марафону хімічних занять учасникам було запропоновано пройти тестування, за результатами якого визначено переможців: Ткаченко Олександр (учень 9 класу  ЗЗСО №26  Сумської міської ради) - І місце Снагощенко Ірина (учениця 9 класу  КУ ССШ № 10 им.А.Бутка.  м.Суми) - ІІ місце Ольховик Анна (учениця 10 класу Гімназія №1, м.Суми ) - ІІІ місце. Переможці будуть нагороджені призами від спонсора. Гарні результати у тестуванні показали також такі учні: Корнієнко Валерія, Янішевська Владислава, Голубкова Софія, Балагуровська Аліса, Хайлук Єгор, Яновський Володимир та Семиліт Анастасія. Відзначимо високий рівень виконання тестового завдання Семиліт Анастасії – учениці 5 класу, адже вивчення хімії для неї розпочнеться лише через 2 роки. Вітаємо всіх учасників літньої школи. Чекаємо на заняттях зимової школи юного хіміка 2021!  

При використанні матеріалів з сайту кафедри теоретичної та прикладної хімії  посилання на ресурс обов'язкове.

Всі права захищені.