2014 рік

24 квітня 2014 року відбулась ІІІ Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція «Сучасні технології у промисловому виробництві».

Переможці конференції секції "Хімічні науки":

І місце - студ. групи ЕК–31 Коцура Наталія Михайлівна «Дослідження процесів накопичення іонів в промивних водах гальванічних ділянок».

ІІ місце - студ. групи ЕК–31 Пархоменко Олександра Сергіївна «Глинисті мінерали Сумської області в процесах адсорбційного очищення стоків підприємств від іонів цинку».

ІІІ місце - студ. групи ХМ – 11 Ведмедера Володимир Сергійович «Изучение кинетики гидролиза сахарозы. Влияние концентрации катализатора».

УСІ ФОТО

2013 рік

І місце -  студ. групи ЕС–ф22 Мєшков Артем Михайлович «Дослідження плівок оксиду цинку, отриманих методом хімічного осадження з водного розчину».

ІІ місце - студ. групи ЕК–11 Ревенко Ганна Олександрівна, Сидельник Катерина Олександрівна «Рівняння Ленгмюра та Фрейндліха в дослідженнях процесу адсорбції іонів цинку».

ІІІ місце - студ. групи МТ–21 Петренко Олена Вікторівна та студ. групи ПС–201 Лютенко Ілона Миколаївна «Модифіковані крохмалі».

2012 рік

І место – студент группы ФЕ-71 Бересток Таисия Александровна с докладом «Отримання плівок сульфіду цинку шляхом хімічного осадження з розчину». Работа направляется на ІІ этап Всеукраинского конкурса научных работ по специальности "Химия и химтехнология".

ІІ место - студент группы І–13 Синько Федору Петровичу с докладом «Покращення складу електроліту методом заміни розчинного анода».

ІІІ место – студент группы ЛС-107 Слободян Галина Романовна и Яценко Анастасия Александровна с докладом «Синтетичні підсолоджувачі речовини».

2011 рік

І место – студент группы ЕК–91 Старинский Евгений Артурович с докладом «Реакционная способность замещенных пиразоло[5,1-c][1,2,4]триазин-4-она».

ІІ место - студент группы ЕК–91 Балабуха Дарья Сергеевна с докладом «Изучение теоретических констант в уравнениях изотерм сорбции ионов никеля».

ІІІ место – студент группы МТ–01 Мут Александр Викторович с докладом «Применение транспортных реакций для добывания чистых металлов».