Відкрито набір для участі у проєкті “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0” для дівчат, що не вивчають дипломатію та міжнародні відносини

2024 громадська організація “Жіноча Ліга”  за грантової підтримки Українсько-данського молодіжного дому реалізує проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0”. Цей проєкт було засновано у 2022 у рамках програми “EU4Youth Alumni Network” за підтримки Європейського Союзу.

Проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0” - це інструмент, завдяки якому дівчата 17-21 років з різним життєвим досвідом можуть отримати експертні знання та навички, які допоможуть їм в майбутньому активно долучитись до сфери формальної та неформальної дипломатії, стати у ній змінотворицями, а також розвинути стійкість до дезінформації та маніпуляцій.
Подробиці за посиланням