9-11 вересня 2024 року на факультеті хімії та фармації Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відбудеться

І Наукова конференція з міжнародною участю «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ХІМІЇ - 2024».

Викладачі та студенти кафедри ТПХ запрошуються до роботи конференції в онлайн форматі, очікуються цікаві доповіді колег-хіміків з усієї України. Конференція працюватиме за секціями з актуальних напрямків розвитку хімічної науки: Функціональні неорганічні матеріали; Координаційна та супрамолекулярна хімія; Аналітична хімія; Органічна та фармацевтична хімія; Фізична та колоїдна хімія, хімія високомолекулярних сполук; Хімічні аспекти екології; Інновації в хімічній освіті.

Дякуємо організаторам конференції за запрошення!