До участі запрошуються всі, хто любить хімію: учні, гімназисти, ліцеїсти і курсанти!

Ми пропонуємо тобі урізноманітнити дозвілля відвіданням занять з хімії, які дозволять тобі:

• Пізнавати навколишній світ
    • Розвивати логічне та абстрактне мислення
    • Проводити лабораторні експерименти (у тому числі демонстраційні та віртуальні)
    • Набути навичок розв'язування задач аналітичного рівня складності; роботи з нестандартними завданнями
    • Отримати навички у використанні побутової хімії (приготування розчинів, поводження з хімічними речовинами)

І просто цікаво, весело та з користю провести твій вільний час

Ми чекаємо на Вас за адресою: СумДУ, центральний корпус, ауд. Ц 302,

Попередній запис на заняття обов’ язковий за  тел. (095) 629 07 32

або заповніть форму

Дайте відверту відповідь на наступні запитання, щоб нам було чим Вас здивувати!

1. Вкажіть, будь-ласка свій вік.
  2. Чому б ви хотіли приділити увагу дослідам чи розв'язанню задач?

P.S. Візміть, якщо маєте білий халат)