Ткаченко Олександр, Снагощенко Ірина  та Ольховик Анна, які отримали омріяні призи -- мікроскопи LAB ZZ - це сучасний дитячий мікроскоп, за допомогою якого дитина зможе дізнатися багато нового про навколишній світ, вивчати структуру речовин та спостерігати за перебігом різноманітних хімічних реакцій.

ROZETKA | Микроскоп Levenhuk LabZZ M101 AmethystАметист, Levenhuk, 69083.  Цена, купить Микроскоп Levenhuk LabZZ M101 AmethystАметист, Levenhuk,  69083 в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Одессе, Запорожье, Львове.  Микроскоп Levenhuk LabZZ M101 ...

Нагородження відбувалось на пам'ятному місці для всіх причетних до СумДУ. Бажаємо цікавих відкриттів та нових звершень всім учасникам школи!

Крім того раді вам надати доступ до відеороликів дослідів, продемонстрованих на школі та записів її перебігу:

1. Привітання

2. Хімічна вікторина