На старт! Увага! Руш!
Сьогодні, 23.06.21 стартувала ІІІ Літня школа юного хіміка!

Це свято зібрало довкола себе не лише викладачів кафедри ТПХ та юних хіміків міста Суми, але й представників Сумської області та далекого міста Лева, що стало можливим, тому що  цьогоріч школа відбувається одночасно у двох форматах: як офф-лайн так і он-лайн сесії; цьогоріч партнерами школи стала компанія «ПОЛІСАН» - один із провідних виробників лакофарбових матеріалів на ринку України. Експерти підприємства підготували лекцію та практичну частину Кольорова хімія – світ яскравих фарб, де усі мали можливість ознайомитись зі створенням кольорів та нюансами цього розділу хімії. Окрім нових знань та незабутніх вражень, учасники школи отримали призи та подарунки від наших гостей.

Більше інформації