11 вересня в м. Одеса завершила роботу Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості»  (2021 IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), яку Сумський державний університет проводить щорічно спільно з IEEE Nanotechnology Council за підтримки IEEE Magnetics Society, та International Union for Pure & Applied Physics.

В організації і проведенні цьогорічної конференції активну участь взяли науковці факультету електроніки та інформаційних технологій і Медичного інституту СумДУ, зокрема кафедру ТПХ представляла доцент, к.х.н, Яновська Ганна Олександрівна з доповіддю "The Study of Silver Ions Release from AgNP ", та постерами "The Kinetic of Silver Ions Release from Nanoparticles and Influence of Ultrasound Treatment" і "Influence of Shell’s Organic Components on the Structure and Characteristics of Nanopores in Organic-Mineral Fertilizers", висвітливши основні напрямки наукової роботи кафедри.