На кафедрі ТПХ в період з 25 по 29 жовтня 2021 року за дистанційною формою навчання проходила стажування Хроленко Ірина Анатоліївна викладач хімії і екології ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ». Під час стажування Ірина Анатоліївна знайомилася з сучасними формами та методами навчальної роботи викладачів кафедри,  вивчала інноваційні педагогічні технології, що активно застосовуються на  кафедрі. Зокрема своїм досвідом роботи  на платформі «Google Classroom» ділилася доцент кафедри Ліцман Юлія Володимирівна.  Поширення співпраці між викладачами кафедри і  коледжу дасть можливість більш детально знайомити  студентів коледжу із освітніми можливостями СумДУ.