23-24 січня співробітники кафедри ТПХ відвідали Лижну базу СумДУ (урочище Токарі).Це таке місце в нашому виші, де ви можете не тільки добре відпочити: прогулятися зимовим засніженим лісом, поспілкуватися з природою, надихнутися красою мальовничих краєвидів сумської околиці, а й отримати можливість залучитися до лижного спорту. Можна принести свої ліжі чи взяти напрокат на базі, щоб погайсати по лижній трасі, чи проїхатись із вітецем з невеликих чи значних гірок. Можна обрати найдовшу трасу та зробити фотосет чи невеличкий стримінг із себе - підкорювача вершин. Одним словом, не сидіть вдома в таку чудову "лижну пору", а хапайте рідних, друзів, колег та вирушайте на прогулянку вихідного дня за місто!