Сьогодні, 16.02.2022, ламалися стереотипи про те, що наша молодь може тільки дивитися роліки в TikTok, і не здатна до таких серйозних наук, як хімія! Сьогодні на Кафедрі теоретичної та прикладної хімії СумДУ слухачі МАН повністю розвіяли ці стереотипи та довели, що наша молодь розумна, креативна, захоплена! Про свої дослідження розповідали юні хіміки-учасники ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України. Дослідження якості та хімічного складу харчових продуктів, хімічні процеси в природоохоронних технологіях, нові джерела енергії та матеріали – такі питання хвилюють юних хіміків! Дякуємо юним хімікам за ту атмосферу наукового єднання, любові до хімії, спрагу до всього нового, яку вони створили підчас захистів постерів та виступами на науковій конференції! Завідувач кафедри доц. Большаніна С.Б., заступник завідувача кафедри доц. Яновська Г.О. отримали справжню насолоду від спілкування з такими зірками! Вітаємо майбутніх колег і бажаємо натхнення в пошуку нових ідей досліджень в хімічній науці!