17.02.2022 року розпочалася Спартакіада здоров'я - 2022 серед викладачів, співробітників та аспірантів Сумського державного університету. Першими змаганнями були лижні перегони. Кафедра ТПХ не залишилась осторонь такого важливого заходу: участь у спартакіаді прийняла доцент кафедри Яновська Ганна Олександрівна. На церемонії відкриття спартакіади учасників привітали Валентина Олександрівна БОРОВИК – голова профспілкової організації працівників освіти і науки України, Антоніна Євгенівна СІРИК - головний суддя лижних гонок. До участі у змаганнях долучилися 34 спортсмени семи команд.

Змагання були запеклими, веселими та дружніми. І, нежважаючи на те, що найкращими вдалося стати представникам факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, представники факультеу ТеСЕТта ЕлІТ розділили четверте місце.