14-15 липня на базі кафедри ТПХ СумДУ працювала онлайн ІV літня школа юного хіміка 2022. Всьоме ми зібрали всіх небайдужих юних і зацікавлених школярів щоб разом зануритися в чарівний світ хімічних перетворень!

Умови проведення цього разу також не дозволили нам безпосередньо разом з вами творити дивні досліди та захоплюючи відкриття! Але університет живе і працює, навіть за умов воєнного стану! Працюємо ми – викладачі, навчаються і працюють наші студенти – хіміки, які в цьому році стали основними організаторами і викладачами школи Юного хіміка. Саме вони приготували і провели найцікавіші заняття і найпатріотичні досліди. Раділи ми і кожному, хто зареєструвався і підключився до нашого проекту. Всіх зареєстрованих 74 особи! Ще більше натхнення додало нам те, що серед учасників були юні хіміки із різних місць нашої України – тут і наші давні знайомі з Сум, Сумської області, є учасники з Харькова, Київа і Київської області, Дніпра, Івано-Франківська, Рівненської , Чернігівської, Кіровоградської , Тернопільської та Хмельницької областей! Радіємо, що наша школа об’єднала дітей, які цікавляться цією чарівною наукою – хімією, в яку закохані всі хто організовує і проведить цей проект!
Бо хімія – то любов!