17.09.2022 на кафедрі ТПХ відбулася зустріч студентів спеціальності 102 Хімія першого курсу із студентами старших курсів та викладачами кафедри. Незважаючи на важкі воєнні часи, можливість поспілкуватись одне з одним, поставити важливі для початківців питання, дізнатися важливу інформацію з перших рук про навчання на кафедрі від колег, що вже пройшли цей шлях, познайомитися очно з викладачами, почути від них про наукові напрямки роботи кафедри, пройтись лабораторіями кафедри, потримати рідні пробірки в руках -- сподіваємось, що всі ці речі допоможуть нашим прешокурсникам вдало йти дорогою знань до нашої спільної перемоги!

Вітаємо на кафедрі!