17.10.22 відбулася лекція для студентів спеціальності 102 Хімія на тему Гальванічне виробництво - ознайомлення з процесами. Лекцію провів к.тех.н., начальних гальванічного цеху АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» Сердюк Василь Олексійович. Досвідчений фахівець розповів студентам про особливості різних видів нанесення покриттів, організацію виробництва. Приділив увагу і питанням охорони праці. В лекції були представлені цікаві відео та фото з виробництва, які професійно коментував лектор. Студенти виявили зацікавленість  тематикою лекції, активно відповідали на питання, що ставив лектор. Лекція стала ще одним кроком в залученні виробництва до навчального процесу та підготовки справжніх фахівців-хіміків.