17.12.22 о 12:00 відбувся День відкритих дверей СумДУ уперше за два роки -  ОФЛАЙН!
Участь приймали учні 10-11 класів, студенти коледжів та батьки абітурієнтів, вони  познайомитися з Сумським державним університетом, а саме:
🔸 знайомство з інститутами, факультетами, усіма спеціальностями та освітніми програмами;
🔸 зони віртуальної реальності, кіберспорту, пневматичного тиру, тематична фотозона;
🔸 діагностика професійних схильностей за участі психологічної служби;
🔸 правила прийому, обсяги бюджетних місць, поради, як готуватися до вступу;
🔸 сюрпризи, вікторини, ігри, розіграші подарунків.
Кафедра ТПХ також активно долучилась до свята: підготувала стенд, презентувала спеціальність 102 Хімія для цьогорічних абітурієнтів. Особливо приємно відчувати підтримку студентів 2-3 курсу, що поряд з викладачами кафедри, презентували власний досвід навчання, ділились інормацією з перших рук щодо умов навчання, можливостей академмобільності, наукової роботи студентів.
 Місце проведення - Конгрес-центр СумДУ (м. Суми, вул. Покровська 9/1)

СумДУ: знову разом! 💛💙