16 лютого 2023 року стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту наукового-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії України. Щороку ця подія є значущою для учасників та їх наукових керівників, проте цього річ він є надзвичайно важливим і хвилюючим. 247 юних дослідників презентують напрацювання з різних галузей науки. Сьогодні відбулась  експертиза ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2023 році, Відділення Хімії та біології, Секція Хімія.  Завідувач кафедри, доц. Большаніна С.Б. та заступник завідувача кафедри, доц. Яновська Г.О. стали цьогорічними членами журі. Вдалого старту і перемог.