15.03.2023 року доцент кафедри теоретичної та прикладної хімії, к. х. н. Пономарьова Л. М. провела заняття із учасниками тренувальних зборів команди області для участі у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2023 році. Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 30.11.2022 № 428-ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та участь команд учнів Сумської області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022/2023 навчальному році»
Під час занять розглядали особливості перебігу окисно-відновних процесів, кінетику та термодинаміку хімічних процесів.

Бажаємо успіхів учасникам!