04.05.2023 о 13.00 відбулась зустріч зі студентами спеціальновтс 102 Хімія присвячена обговоренню "ОПП Прикладна хімія" на новий 2023-24 н.р.
На зустріч, крім студентів та гаранта ОПП, доц., к.х.н., Яновської Ганни Олександрівни, були також запрошені інші викладачі кафедри ТПХ. Зокрема засідання проводила зав.кафедри ТПХ, к.т.н., Большаніна Світлана Борисівна.

Першим питанням зборів було узгодження зміни представника студентства у РПГ освітньої програми, а другим – зміни до ОПП запропоновані ГЕР та ЕГ в ході акредитації. Виступи старшого покоління із зацікавленістю були сприйняті молодшими хіміками, зміни було визнано доцільними, і затверджено одноголосно. Дякуємо колегам за підтримку і допомогу в удосконаленні ОПП "Прикладна хімія".