20.06.2023 року став другим днем  V Літньої школи юного хіміка, він ознаменувався новими заняттями: "«Tea break: якісний аналіз чаю» та «Білосніжна усмішка», де студентами-викладачами відповідно стали: Владислава Муквич та Якименко Дмитро. Сучасність звуками тривоги вторглася до казкового хімічного світу: щойно учні вдягнули білі халати, як змушені були прослідувати до укриття, дякуючи ЗСУ, переховуватись довелось недовго, і попри все -- школа тривала: учні розгадували хімічні сканворди прямо в укритті, заробляючі додаткові бали до заліку. Заняття мали суттєву прикладну складову, довелось попрацювати руками, а не тільки головою! Лабораторні навички для хіміка не менш важливі за теоретичні знання. Більше світлин за посиланням.