22.11.2023 року відбулась ІІІ Всеукраїнська Інтернет-конференція молодих вчених «Перспективи хімії в сучасному світі», що відбулась на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка. Кафедру ТПХ, як доповідач, представляла доцент, к.х.н., Яновська Ганна Олександрівна, крім того тези на конференцію були подані багатьма студентами другого-третього курсу, магістрами. Основними тематичними напрямками роботи конференції стали:
1. Неорганічна хімія та хімічне матеріалознавство
2. Аналітична хімія та хімія довкілля
3. Органічна, біоорганічна хімія та хімія ВМС
4. Фізична хімія та хімічна технологія
5. Прикладні аспекти хімії (фармацевтична, косметична, харчова, криміналістична, комп’ютерна, медична хімії, агрохімія)
6. Особливості викладання хімії в закладах середньої та вищої освітидякуємо за можливість прийняти участь, напиши що багато наших студентів хіміків надіслали тези і з цікавістю прийняли участь у конференції.
Здобувачі освіти спеціальності 102 Хімія зактивно і з цікавістю прийняли участь в конференції.
Дякуємо організаційному комітету ІІІ Всеукраїнська Інтернет-конференція молодих вчених «Перспективи хімії в сучасному світі», і, особисто, пану Денисюку Роману Олександровичу, доцент, к.х.н., за підтримку ти щире ставлення до учасників.