4.12.2023 року Відбулась лекція "Гальванічне виробництво" для студентів 2-4 курсів спеціальності 102 Хімія. Начальник гальванічної дільниці АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», к.тех.н., Сердюк Василь Олексійович, розповів студентам-хімікам про сучасні гальванічні покриття, їх особливість та методи нанесення. Лекція викликала живий інтерес і жваве обговорення! Викладачі і студенти змогли  зануритися в умови виробництва, побачити як теоретичні знання використовують в реальному технологічному процесі! Були і питання, вирішення яких - завдання майбутнього! Дякуємо за таку змістовну і цікаву лекцію.