06.12.2023 року Підприємство з виготовлення лакофарбової продукції  ТОВ "ВП"ПОЛІСАН" на базі своїх  лабораторій дало змогу провести лабораторну роботу з "Фізико-хімічні методи дослідження високомолекулярних речовин на прикладі лакофарбових матеріалів" на якій ми мали змогу провести дослідження якості лакофарбової продукції за стандартами ISO 6504-1. Лабораторну роботу проводила випускниця кафедри ТПХ Ярова Тетяна Юріївна, яка цікаво й доступно розповіла про специфіку лабораторних досліджень. Начальник науково-дослідницького відділу Хмизенко Роман Володимирович провів екскурсію по підприємству, де було розказано про особливості виробництва. Студенти та співробітники кафедри  дуже вдячні за таку можливість!