03.01.2024 стартувала VI Зимова школа юного хіміка. Цьогоріч учні школи справжні хіміки: вони вправно виконують експерименти, швидко і уважно вчаться, як і завжди. Але є особливість, і ми побачили її, коли пролунала тривога. Діти швидко одягнули речі і спустились до сховища – без нарікань, організовано та впевнено, де продовжили опановувати хімію, розв'язуючи сканворди, збираючи хімічні пазли, виконуючи завдання студентів-викладачів. Після відбою тривоги заняття в школі відновились. Спостерігаючи за всим цим, за дитячою рішучистю – отримати знання, не здаватися, прагнути нового досвіду; я зрозуміла, що наше майбутнє вже тут, в наших дітях, ще маленьких але таких дорослих і заповзятих!