26 січня 2024 року на базі СОІППО відбувся (у дистанційному форматі) ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

У роботі журі брали участь доценти кафедри теоретичної та прикладної хімії СумДУ Пономарьова Л.М.  та Пшеничний Р.М.

Олімпіада проходила у дистанційній формі, а перевірка робіт здійснювалася очно. Запропоновані учасникам комплекти завдань містили розрахункові та аналітичні задачі компетентнісного змісту, виконання яких сприяло перевірці розуміння учасниками особливостей будови речовин, механізмів проходження хімічних реакцій, лабораторних методів одержання речовин, розділення сумішей, ідентифікації наявності їх складових. Учні продемонстрували уміння прогнозувати перебіг хімічних реакцій та проводити обчислення на основі аналізу хімічної інформації. Проведення олімпіади сприяє професійній орієнтації учнівської молоді, заохочує учнів до поглибленого вивчення предмету.

Вітаємо учнів, які вибороли призові місця, та вчителів, які їх підготували!