15.02.2024 відбулась відкрита лекція Начальника НДВ  "ВП "ПОЛІСАН" Хмизенко Романа Володимировича, присвячена темам: "Лако-фарбові матеріали та їх виробництво", спочатку доповідач ґрунтовно розповів про склад ЛФМ, а потім зупинився на особливостях виробництва. Матеріал надавася досить глибоко та детально, тому особливих питань не виникло.Ось що студенти зазначають у відгуках:
Чудеса Кіра Володимирівна, 2 курс "Конференція була дуже цікавою!! Дуже приємно і зручно, що розповідали не лише складними термінами, а й більш коротко, простими словами."
Пятишкіна Поліна Дмитрівна, 2 курс "Дуже цікава та інформативна лекція! Особливо сподобалося, що описи складних термінів чи процесів на слайдах підкріплювали ілюстраціями та гарними, зрозумілими схемами, що набагато покращило сприйняття теми."