12.03.2024 триває цикл відкритих лекцій  в Сумському державному університеті: видатного професора Юрія Гогоці, Чарльза Т. і Рут М. професор матеріалознавства та інженерії Баха, видатний професор Університету, директор Інституту наноматеріалів А.Дж. Дрекселя.

Професор Юрій Гогоці - провідний експерт у галузі 2D матеріалів та винахідник нового класу 2D матеріалів - MXenes., прочитав другу лекцію ""MXenes: 2D-матеріали для майбутніх технологій". Викладачі кафедри ТПХ традиційно  з ентузіазмом зустріли таку можливість і прийняли участь у заході, до них приєднались і студенти.
Лекції відбуваються англійською мовою та відкриті для всіх, кого цікавлять 2D матеріали та їх застосування.
Ще є можливість приєднатися та отримати інсайти від одного з піонерів у цій сфері через останню лекцію:
3. "Наноматеріали для зберігання енергії" 19 березня о 16:00 за ЕС.
Це унікальна можливість поглибити своє розуміння передових наноматеріалів та їх застосування в майбутніх технологіях безпосередньо від всесвітньо відомого експерта.