19 березня  в Сумському державному університеті: закінчився цикл відкритих лекцій видатного професора Юрія Гогоці, Чарльза Т. і Рут М. професор матеріалознавства та інженерії Баха, видатний професор Університету, директор Інституту наноматеріалів А.Дж. Дрекселя.

Професор Юрій Гогоці - провідний експерт у галузі 2D матеріалів та винахідник нового класу 2D матеріалів - MXenes., прочитав лекцію "Наноматеріали для зберігання енергії". Викладачі кафедри ТПХ вдячні за надану можливість долучитись до вивчення особливостей енергозбереження та зберігання енергії за допомогою матеріалів з наночастинками.
Це унікальна можливість поглибити своє розуміння передових наноматеріалів та їх застосування в майбутніх технологіях безпосередньо від всесвітньо відомого експерта.